Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRÁZDNINY NEJSOU HLUCHÝM OBDOBÍM

3. 8. 2012

Tak dlouho očekávany tábor je za námi a znovu v nás zanechal nesmazatelné stopy nově nabytých, či posilněných přátelstvích a zážitků. A právě proto bylo a je nemyslitelné, že bychom se po zbytek prázdnin neviděli.

Týden po táboře bylo třeba složit usušená teepka a náplánovat průběh chystaných úprav. Orlice si chtěly nově vymalovat svou klubovnu a také bylo třeba dát do pořádku bývalou dřevárnu.

Do toho se s chutí pustily, i když v malém počtu, a výsledek je myslím na počet a věk brigádníků velice chvályhodný.

Orlice jistě ještě o prázdninách budou pokračovat ve zvelebování své klubovny i v přípravě nové klubovny pro světlušky. Ale co je důležitější:

25. - 29. srpna se bude konat akce pro Orlice - FEST+VANDR KOKOŘÍNSKO

Skautky se vydají na známý festival České hrady,  a to na hrad Bezděz. (více info o fesetivalu zde) Po té budou pokračovat pěšky po krásném okolí Kokořínska a Máchova kraje. Pokud by se někdo z rodin chtěl připojit a zůčastnit se spolu s námi festivalu, bude to možné. Více informací se objeví v průběhu srpna buď v této rubrice, nebo v rubrice Orlice-Aktuality.

Další plánovanou akcí, která ještě proběhne o prázdninách je pak STAR WARS NIGHT.

Star wars night je akce pro všechny milovníky hvězdných válek. Budeme promítat Hvězdné války, jeden díl za druhým. Termín ještě upřesním. Sledujte proto nadále stránky, veškeré informace se zavčas objeví.

Jak vidíte, je toho hodně, co chceme za prázdniny ještě společně udělat, prožít, užít si. A to nemluvě o přípravách na následující skautský rok.

Těším se na všechny akce a hlavně na Vás. Doufám, že účast bude hojná a přibude nám zas několik nevšedních zážitků.

Se stiskem levice a úsměvem na tváři :)

Jo-Hanka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář